ZAPOWIEDZI

Wakacje

KINO NA MAJÓWCE

REŻYSERIA: Widzowie, Obsługa Kina
SCENARIUSZ: Widzowie, Obsługa Kina
OBSADA: Widzowie, Obsługa Kina
CZAS TRWANIA: '
PRODUKCJA: Cały świat
GATUNEK: Przygodowy

NAJBLIŻSZE SEANSE

30.04
PONIEDZIAŁEK / godz. 00:00

01.05
WTOREK / godz. 00:00

02.05
ŚRODA / godz. 00:00

Jak co roku Kino zamyka swoje podwoje na przełomie lipca i sierpnia. Powracamy 21 sierpnia w wydaniu plenerowym, czyli Lotne Kino Paradox w Amfiteatrze Bronowickim oraz przeglądem filmów muzycznych NastoLetnie Kino. Szczegóły już wkrótce!

Plakat

Do zakochania jeden krok

REŻYSERIA: Richard Loncraine
SCENARIUSZ: Richard Loncraine
OBSADA: Imelda Staunton, Timothy Spall, Celia Imrie, David Hayman
CZAS TRWANIA: 111'
PRODUKCJA: Wielka Brytania
GATUNEK: Komedia

NAJBLIŻSZE SEANSE

27.04
PIĄTEK / godz. 18:30

28.04
SOBOTA / godz. 18:30

29.04
NIEDZIELA / godz. 19:30

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

Wyspa psow

Wyspa psów

REŻYSERIA: Wes Anderson
SCENARIUSZ: Wes Anderson
OBSADA: Bryan Cranston, Koyu Rankin, Edward Norton
CZAS TRWANIA: 101'
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Animacja, komedia

NAJBLIŻSZE SEANSE

04.05
PIĄTEK / godz. 16:30

04.05
PIĄTEK / godz. 20:20

05.05
SOBOTA / godz. 16:30

"Wyspa psów" to historia Atari Kobayashi, 12-letniego podopiecznego skorumpowanego burmistrza Kobayashi. Kiedy na mocy rozporządzenia wszystkie domowe psy z miasta Megasaki zostają zesłane na wielkie wysypisko śmieci, Atari wyrusza samotnie miniaturowym turbośmigłowcem na Wyspę psów, by odnaleźć swojego ukochanego psa Ciapka. Tam z pomocą watahy nowych czworonogich przyjaciół rozpoczyna epicką podróż, która zadecyduje o losach i przyszłości całej Prefektury.

Smiercstalina oficjalnyplakat

Śmierć Stalina

REŻYSERIA: Armando Innauccie
SCENARIUSZ: Armando Iannucci, David Schneider, Ian Martin
OBSADA: Steve Buscemi, Olga Kurylenko, Michael Pallin, Simon Russell Beale, Jeffrey Tambor
CZAS TRWANIA: 106'
PRODUKCJA: Wielka Brytania, Francja, Belgia
GATUNEK: Komedia

NAJBLIŻSZE SEANSE

04.05
PIĄTEK / godz. 18:20

05.05
SOBOTA / godz. 18:20

06.05
NIEDZIELA / godz. 18:20

Bardzo niepoprawna politycznie komedia o śmierci okrutnego dyktatora, która rozpoczyna szaleńczą walkę o władzę i przeżycie na najwyższych szczeblach Kremla. Genialna obsada, świetne dialogi i zabójcze żarty – to wszystko w prześmiewczym filmie producentów hitu „Nietykalni” wyreżyserowanym przez nominowanego do Oscara Armando Innaucciego. W rolach głównych między innymi: laureaci Złotych Globów Steve Buscemi i Jeffrey Tambor, członek legendarnej ekipy Monty Pythona Michael Palin, dziewczyna Jamesa Bonda z „007 Quantum of Solace” Olga Kurylenko oraz wielokrotnie nagradzani Jason Isaacs i Paddy Considine. Dobra zmiana to przeżytek – czas na zmianę totalną! Umiera Józef Stalin – dyktator ZSRR, tyran i bestia odpowiedzialna za śmierć milionów ludzi. Pośród elit władzy rozpoczyna się walka o dominację i wpływy po zmarłym przywódcy. Niektórzy chcą naprawy i pozytywnych zmian, ale plany innych mogą zrujnować kraj jeszcze bardziej. Wszystkim jednak przyświeca ten sam cel – nie dać się zabić i jakimś cudem przetrwać chaos, w jakim pogrąża się Kreml. Szaleństwo totalitaryzmu zostaje obnażone w pełnej krasie.