CYKLE

Dkf

Dyskusyjny Klub Filmowy

Zrzeszenie miłośników kultury filmowej - tym są DKF-y. Sama projekcja jest poprzedzona wprowadzeniem, w naszym wypadku dr Piotra Kletowskiego, - autora tegorocznego programu.

ZOBACZ FILMY

Krakowski klub seniora kina paradox

Krakowski Klub Seniora Kina Paradox: Zwyczaje/Obyczaje

Cykl poświęcony zmianom zachodzącym w rzeczywistości. Projekcje filmów poprzedzone prelekcją na temat historii Małopolski. Każda z nich wzbogacona będzie o ciekawostki z regionu naszego województwa. Po seansie rozmowa wokół filmu z zaproszonymi gośćmi Zapraszamy w każdy piątek o godz. 12.00 od 24. lutego do 2. czerwca. Wstęp wolny dla seniorów (60+)

ZOBACZ FILMY

Krakowski klub seniora kina paradox

Krakowski Klub Seniora Kina Paradox: Paradoxy obrazu

Cykl poświęcony fotografii oraz filmom. Po projekcji warsztaty fotograficzne/filmowe, które pozwolą seniorom na praktyczne poznanie podstawowych pojęć i technik z zakresu tych dwóch dziedzin fotografii oraz analizie filmu. Zapraszamy w każdą środę o godz. 10.00, od 22.02 do 24.05.2017 r.). Wstęp dla seniorów (60+) wolny.

ZOBACZ FILMY

Tlo face nowe

Krakowski Klub Seniora Kina Paradox - Podróż za jeden uśmiech

Cykl komedii z różnych stron świata. Przed projekcją o godzinie 11:30 warsztaty o zdrowym stylu życia. Zapraszamy w każdy czwartek od 12. stycznia do 13. kwietnia. Wszyscy seniorzy (60+) mają wstęp wolny :)

ZOBACZ FILMY

Tlo face nowe

Krakowski Klub Seniora Kina Paradox - Chodź, opowiem Ci bajkę

Cykl będący wspaniałą okazją do wspólnego wyjścia z najmłodszymi do kina. Po seansie odbywają się warsztaty plastyczne. Zapraszamy w każdą sobotę od 14. stycznia do 22. kwietnia. Każdy seniora (60 +) ma wstęp wolny, a dla towarzyszy bilet w cenie 8 zł :)

ZOBACZ FILMY